Skip to main content
Упаковка для свіжої зелені

Конусні пакети під зелень

Наша компанія пропонує конусні та трапецієподібні та прямі пакети для зелені з пропіленової плівки та СРР. Пропонована нами продукція виготовляється згідно з усіма вимогами чинних стандартів, санітарно-гігієнічних норм. Продукція, що виготовляється нами, безпечна для здоров’я, не токсична, міцна, надійна і зберігає свіжість продуктів. Також не забуваємо і про презентабельний зовнішній вигляд, який забезпечений індивідуальним дизайном.

Переваги такої упаковки:

  • зелень тривалий час залишається свіжим;
  • стійка до перепадів температури, якщо зелень лежить на прилавку;
  • упаковка захищає від потрапляння сміття та пилу;
  • трапецієподібна форма зручна для упаковки пучків з пишним листям та салатів;
  • при транспортуванні пучки зелені в упаковці мають товарний вигляд;
  • демократична ціна, що дозволяє використовувати цей вид пакетів.

Безкоштовна консультація

Розробка упаковки для зелені

Прозорість, блиск та міцність

На упаковці можуть бути нанесені малюнки, написи, логотипи фірми. Немаловажну роль у конусних і трапецієподібних пакетах для зелені грає перфорація як по всій площі пакета, так і вибірково, вона в свою чергу має “дихаючі” властивості, що дозволяє уникнути псування і “задихання” продукції.
Прозорість, блиск і міцність роблять поліпропіленову плівку чудовим пакувальним матеріалом для свіжої зелені, створюючи при цьому чудовий зовнішній вигляд та тривале зберігання.
Як з нами зв’язатися
Співробітники нашої фірми із задоволенням реалізують усі ваші ідеї та побажання щодо дизайну, розмірів замовлення, термінів виготовлення та постачання товару. Сучасна, надійна та красива упаковка збереже свіжість вашого товару та приверне до нього увагу на вітрині магазину. Компанія “Ферія” готова до співпраці та до ваших пропозицій. Ваше готове замовлення ви зможете отримати будь-якою транспортною компанією по всій Україні: Дніпро, Харків, Одеса, Київ, Львів та інші міста.

Упаковка для свіжої зелені

Отримати презентацію нашої продукції

Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться