Виробник упаковки в Україні

КОНТАКТИ АРТХА-С

У вас є питання до компанії АРТХА-С чи щодо наших послуг?
Для отримання потрібної інформації скористайтесь контактами або формою зворотного зв'язку

Відділ продажу:

+38 (067) 767-21-95
+38 (050) 012-61-32
e-mail: sales@artha-s.com

Контакти офіс:

+38 (097) 578-77-46

Відділ постачання:

+38 (066) 573-68-59

Адреса:

Україна, м. Дніпро, вул. Титова, 11

Керівник відділу продажу

Сергій Баштаненко

Головна цінність мого життя це сім'я, із задоволенням приділяю час спорту, книгам та подорожам. Цінності якими я керуюсь у бізнес відносинах це відповідальність, клієнтоорієнтованість та професіоналізм. Ми компанія, яку рекомендують і ми цінуємо цю репутацію. Можуть розповісти про мою репутацію: ТОВ "КИЇВХЛІБ", ПРАТ "КОНЦЕРН ХЛІБРОМ"

Відділ продажу

Педан Ірина

Трохи про себе захоплююсь спортом, активний відпочинок, подорожі. Життєвий принцип: „Сенс життя не в тому, щоб чекати, коли закінчиться гроза, а в тому, щоб вчитися танцювати під дощем.“ досвід роботи у виробництві упаковки понад 6 років. У відносинах із замовниками для мене важливо розуміти потреби клієнта, ввічливе спілкування, та своєчасне виконання наших зобов'язань взятих перед клієнтом. Серед моїх клієнтів є такі компанії як: ТОВ ` `Кременчуцька овочева фабрика`, ТОВ "Вершки і коріння", ТОВ "Баришівський тепличний комбінат", ТОВ "Стиль Д", "Світ квітів" та ін.

Відділ продажу

Макаренко Вікторія

Про мене кажуть, що я: весела, енергійна та комунікабельна. Я до цього можу додати, що люблю подорожувати, захоплююсь кулінарією і в усьому хочу досягти досконалості. Мій досвід роботи у виробництві упаковки понад 7 років, і у взаєминах з клієнтами для мене важливі: ввічливість, розуміння потреб клієнта та ефективність у спілкуванні з клієнтом. Серед компаній, які мені довіряють: ТОВ "ЧЕРКАСИХЛІБ", ТОВ "ОДЕСЬКИЙ ХЛІБЗАВОД № 4" (ТМ "ФОРМУЛА СМАКУ"), група підприємств ТОВ "Запорізький хлібзавод" (ТМ "Хлібодар"), ТОВ "КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА СТИМУЛ", ТОВ "КРІОЛІТ-Д", ТОВ "ЕРГОПАК".

Відділ продажу

Сезько Валерія

Трохи про себе захоплююсь гімнастикою Хаду, люблю квіти та тварин, моя мета у житті гармонійне фізичне та духовне вдосконалення. У відносинах із замовниками для мене важливі довірчі відносини, як менеджер я намагаюся забезпечити чітке та своєчасне виконання зобов'язань взятих нашою компанією, намагаюся оперативно вирішувати всі питання, що виникають. Серед моїх клієнтів є такі компанії як: ХЛІБОЗАВОД №10, ТОВ "Продснаб Плюс", ТОВ КВФ "РОМА", ПрАТ "ПАВЛОГРАДХЛІБ", ТОВ "Катеринославхліб" ПрАТ "Нікопольський хлібокомбінат", ПрАТ "Теремно Хліб"

Готові приступити до створення чудової упаковки?