Упаковка для свіжої зелені

Купити упаковку для свіжої зелені можна на нашому підприємстві АРТХА-С. Свіжа зелень така як кріп, петрушка, цибуля, рукола, м’ята або салатні мікси стають все популярнішим продуктом на багатьох кухнях, і її популярність постійно зростає. Але як тепличним комплексам чи оптовим постачальникам зберегти їхню свіжість надовго? Саме тут на допомогу приходить АРТХА-С. Наші інноваційні пакувальні рішення розроблені спеціально для свіжої зелені, дозволяючи довше зберігати її свіжість та доставляти її до столу споживача, забезпечуючи вітамінами.

Упаковка для свіжої зелені
Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Наша мета в АРТХА-С – допомогти людям насолоджуватися свіжою зеленню, забезпечуючи пролонгацію її зберігання. Наша упаковка виготовлена з високоякісних матеріалів та оснащена безліччю функцій для того, щоб ваші трави залишалися свіжими, навіть якщо зелень якийсь час лежала на полиці супермаркету.

  Призначення упаковки для свіжої зелені та їх основні характеристики

  Що стосується характеристик, наша упаковка для зелені виготовлена з високоякісних матеріалів, безпечних для зберігання продуктів харчування. Ми використовуємо дихаючі, нетоксичні матеріали, що робить їх екологічно чистим вибором для кухні Вашого споживача та Вас як екологічно відповідального підприємства.

  Основні особливості нашої упаковки включають повітропроникну конструкцію, яка дозволяє травам випускати зайву вологу, зберігаючи їх свіжість, і надійний захист від бруду і пилу. Крім того, наша упаковка розроблена так, щоб її було зручно використовувати та зберігати, і має різні розміри та форми, щоб задовольнити ваші потреби.

  Основні характеристики

  Мікро перфорації:

  • діаметр отвору 1 мм;
  • ширина матеріалу від 100 до 1000 мм;
  • густина від 20 до 100 мк

  Макро перфорація:

  • діаметр отвору 5-8 мм;
  • ширина матеріалу від 200 до 600 мм;
  • густина матеріалу від 20 до 100 мк.

  На нашому підприємстві Ви можете придбати упаковку з ефектом антифог (antifog), що дослівно можна перекласти як антитуман. Упаковка з цим ефектів перешкоджає конденсації вологи на упаковці та дозволяє споживачеві оцінити товар.

  Переваги упаковки для свіжих трав

  Ось деякі переваги використання упаковки АРТХА-С для свіжих трав

  Збільшений термін зберігання

  Наша упаковка дозволяє зберегти свіжість зелені та трав.

  Зменшення вуглецевого сліду

  Наша упаковка виробляється з моно-полімерів і підлягає переробці, наша упаковка для свіжої допомагає зменшити вуглецевий слід і сприяє сталому розвитку суспільства.

  Упаковка для свіжої зелені

  Поліпшений смак

  Свіжі трави, що зберігаються в нашій упаковці, зберігають свій смак та аромат, покращуючи смак ваших страв.

  Зручне зберігання

  Наша упаковка розроблена таким чином, що її легко зберігати, що робить її практичним рішенням для виробників.

  Ми пропонуємо низку пакувальних рішень для різних видів свіжої зелені. Наша упаковка доступна у різних розмірах та стилях, від прямих пакетиків до конусних пакетів. Упаковка може бути мікро або макро перфорацією. Упаковка може бути з ефектом антифог та різної товщини та ширини. Упаковка може бути прозорою або з надрукованим зображенням, наприклад логотипом або штриходом. Якщо вам потрібна упаковка для базиліка, петрушки, салатної суміші або будь-якої іншої свіжої зелені, у нас знайдеться рішення, яке задовольнить ваші потреби. Особливо важливо підкреслити можливість нанесення друку це привертає увагу та сприяє просуванню бренду.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Застосування Упаковки з перфорацією

  Упакування з поліпропілену конусної форми найчастіше використовується для фасування свіжої зелені, салату, базиліку, м’яти та іншої зелені, квітів, кімнатних рослин. Таким чином, конусні вироби досить часто зустрічаються у супермаркетах, овочевих та флористичних магазинах.

  Залежно від сфери застосування пакувальні пакети можуть мати різну ширину, висоту, щільність, вид перфорації та кількість отворів діркопробивач.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Різновиди упаковок для свіжої зелені

  В АРТХА-C ми пропонуємо широкий асортимент пакування для свіжої зелені, щоб задовольнити всі ваші потреби. У нас є пакети та сумки різних форм та індивідуальних розмірів, залежно від ваших вимог.

  Ми виготовляємо упаковку із перфорацією, яка створюється за допомогою гарячої методики (гаряча перфорація). Для цього використовується спеціальне обладнання із нагріванням.

  Голкова перфорація підвищує міцність і термін служби виробу за рахунок випалювання отворів та оплавлення країв. Макро перфорація призначена для збільшення кругообігу повітря та видалення вологи, особливо ефективна для пакування зелені. Макро-перфорація проводиться холодним способом за допомогою спеціальних модулів. Ми можемо виготовляти упаковку з отворами 5 мм і 8 мм. Ми виготовляємо упаковку для свіжої зелені з печаткою та антифог ефектом.

  Упаковка для свіжої зелені
  Упаковка для свіжої зелені
  Упаковка для свіжої зелені
  Упаковка для свіжої зелені

  Як з нами зв'язатися

  В компанії ARTHA-C ми завжди раді почути від наших клієнтів. Якщо у вас є питання щодо наших рішень щодо упаковки свіжої зелені або якщо ви хочете зробити замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нами.

  Ви можете зв’язатися з нами по телефону або електронною поштою, і наша дружня та компетентна команда буде рада допомогти вам. Ми надамо вам більш детальну інформацію про асортимент нашої продукції, ціни та варіанти доставки, і разом з вами підберемо оптимальне пакувальне рішення для ваших конкретних потреб.

  Якщо ви хочете дізнатися більше про наші рішення щодо упаковки свіжої зелені, ми будемо раді вас вислухати. Ви можете зв’язатися з нами по телефону або електронною поштою, а також відвідати наш сайт, щоб ознайомитися з асортиментом продукції та зробити замовлення. Компанія ARTHA-C прагне допомогти вам довше насолоджуватися свіжою зеленню, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість співпрацювати з вами.

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні рукави для квітів

  Рулонна упаковка для квітів

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться