Напіврукав поліпропіленовий

Поліпропіленовий напіврукав вже давно зарекомендував себе як дуже популярний пакувальний матеріал. Він активно використовується в харчовій галузі, за його допомогою фасують побутові та канцелярські товари, парфумерію, одяг, посуд тощо. Поліетиленова плівка відрізняється надійністю, міцністю, високими бар’єрними властивостями та прийнятною вартістю. Замовити поліпропілен напіврукав на вигідних гуртових умовах ви зможете у нашій компанії. Ми пропонуємо продукцію як зі складу, так і виготовляємо її на замовлення.

Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Переваги поліпропіленового напіврукав

  Якісна сировина

  Основа виробництва – зносостійка, надійна та безпечна для здоров'я поліпропіленова плівка. Усі шви характеризуються підвищеним рівнем міцності, а напіврукав супроводжується сертифікатами, що підтверджують його якість.

  Стійкість до зовнішніх факторів

  Пакування з поліпропілену відрізняється стійкістю до перепадів температури, механічних впливів, опірності до кислотних та жирових впливів, вона захищена від вологи та пилу, є повітронепроникною.

  Напіврукав поліпропіленовий

  Високий ступінь прозорості

  Забезпечує видимість товару з усіх боків, щоб споживач міг оцінити його стан, цілісність, переконатися у стані продукції. Це дає впевненість, що упакований товар не використовувався раніше.

  Можливість нанесення друку, збільшує термін зберігання продукції

  На полотно можна нанести будь-яке зображення та логотип, привертаючи цікавим дизайном увагу покупців до вашої продукції. Також плівка збільшує термін зберігання товарів внаслідок запобігання потраплянню всередину бактерій та інших речовин.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Поліпропіленовий напіврукав: застосування.

  Поліпропіленовий напіврукав купити можна для застосування в різних галузях. Одна з незаперечних переваг даного пакування полягає в нефіксованій довжині полотна на відміну стандартного пакета. Внаслідок цього з’являється можливість створення пакування будь-якого розміру матеріалу.

  Напіврукав підходить для пакування різних товарів, починаючи від дрібногосподарських виробів, закінчуючи великогабаритними предметами. За допомогою даного матеріалу не важко обгортати об’єкти бандерольним способом. Він застосовується у сільськогосподарській сфері, будівництві, харчовій галузі, меблевому виробництві тощо.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Купити поліпропіленовий рукав в Україні

  Плівка з поліпропілену вигідно виділяється на тлі інших сучасних матеріалів за типом мішковини, нейлону синтетики в першу чергу своєю підвищеною функціональністю. Вона виробляється під високою температурою плавлення, внаслідок спеціальної технології матеріал стає прозорим, має високу механічну міцність, жаро та теплостійкість, тривалий експлуатаційний термін та інші унікальні властивості.

  Напіврукав поліпропіленовий
  Напіврукав поліпропіленовий
  Напіврукав поліпропіленовий

  Особливості поліпропіленового напіврукави

  Рукав і напіврукав відрізняються простотою виробництва, вони виготовляються методом екструзії, що дозволяє створювати плівку відповідної ширини, товщини, відтінку. На вартість кінцевого рулону безпосередньо впливає щільність, розмір, складність дизайну, наявність ламінації та інші фактори.

  Якщо ви плануєте купити поліпропіленовий рукав в Україні, звертайтесь до нашої компанії, яка вже довгі роки виготовляє плівки різної густини та параметрів. За рахунок власного виробництва ми гарантуємо стовідсоткову відповідність вимогам та прийнятну вартість. Передбачено декілька способів оформлення замовлення:

  • Зв’язавшись з менеджерами компанії за вказаним на сайті телефоном.
  • Заповнивши заявку на сайті.
  • Замовивши зворотній дзвінок.

  Кваліфіковані фахівці дадуть відповіді на запитання, проконсультують, допоможуть зробити правильний вибір і приймуть замовлення в роботу. Звертайтесь!

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Упаковка для свіжої зелені

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні рукави для квітів

  Рулонна упаковка для квітів

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться