Пакети поліпропіленові

Компанія «Артха-С» є лідером у виробництві поліпропіленових пакетів для фасування. В нас є необхідне обладнання для виготовлення пакетів різних видів під різні сфери застосування. Ми виготовляємо пакети за індивідуальними розмірами, а також маємо запас на складі вже готових пакетів стандартних розмірів. Ознайомитись з характеристиками, застосуванням та видами пакетів можна нижче за текстом.

Залишити заявку  Безкоштовна консультація

  Переваги поліпропіленових пакетів

  Антистатичні властивості

  Пакети пакувальні поліпропіленові ідеально підходять для зберігання та перевезення чутливих до статичного впливу електронних компонентів, таких як деталі, плати, мікросхеми.

  Високий ступінь прозорості

  Упаковка є прозорою, що дозволяє повноцінно демонструвати зовнішній вигляд товару поряд із його експлуатаційними характеристиками. Щоб розглянути продукцію, не потрібно діставати її з пакета.

  Пакети поліпропіленові

  Безпечна сировина

  Пакувальні вироби виготовляються виключно з безпечних матеріалів, які не впливають на навколишнє середовище та людське здоров'я.

  Можливість нанесення друку, збільшує термін зберігання продукції

  Пакети з логотипом вже давно зарекомендували себе як ефективний маркетинговий інструмент, а завдяки особливостям матеріалу термін зберігання продукції збільшується в кілька разів.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Пакети поліпропіленові: застосування

  Поліпропіленовий фасувальний пакет зарекомендував себе в позитивному ключі насамперед завдяки безлічі унікальних особливостей. Йдеться про міцність (захист від розривів і пошкоджень), стійкість до високих і низьких температур, хімічних речовин, малих габаритів і ваги, що відіграє величезне значення під час доставки вантажів.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Пакети пакувальні поліпропіленові

  Пакети з поліпропілену є чудовою упаковкою для продуктів і госптоварів. Дані вироби знайшли широке застосування у різних областях:

  • У харчовій промисловості. Вони служать для упаковки продуктів типу цукру, круп, кондитерських виробів, овочів, фруктів, в’яленої риби і так далі.
  • В ювелірній сфері. У зручних та естетичних пакетах із застібкою часто зберігаються ювелірні вироби. Вони можуть легко відкриватися та закриватися необмежену кількість разів.
  • Поліграфічна продукція. Вироби належним чином захищають її від вологи та інших зовнішніх впливів.
  • Дитячі іграшки. Усередину упаковки не потраплять шкідливі речовини, які викликають у малюків алергічні реакції.
  Пакети поліпропіленові
  Пакети поліпропіленові
  Пакети поліпропіленові

  Особливості поліпропіленових пакетів

  На окрему увагу заслуговують поліетиленові пакети з клапаном. Вони доповнені спеціальним фіксатором, який повністю закриває продукт та забезпечує герметичність. За цілісність вмісту відповідає липка стрічка, яка не висихає навіть при тривалому використанні.

  Для вибору та купівлі пакетів з логотипом або без нього звертайтесь до нашої компанії, яка вже давно займається реалізацією якісної упаковки за прийнятною вартістю. Завдяки власному виробництву вдається контролювати та підтримувати високий рівень якості продукції. Ми використовуємо гнучкий підхід до клієнтів: менеджери з радістю дадуть відповіді на ваші запитання, проконсультують, розкажуть про нюанси співпраці, а також врахують вимоги, переваги, побажання. Чекаємо на ваші дзвінки!

  Плівка з перфорацією

  Плівка з друком (флексодрук)

  Конусні пакети

  Поліетилен, пакети п/е

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться

  Наші послуги

  Упаковка для свіжої зелені

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Плівка з перфорацією

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні рукави для квітів

  Рулонна упаковка для квітів

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки