Поліетилен, пакети п/е

Сьогодні поліетиленові пакети досить активно застосовуються у виробничій та побутовій сферах. Йдеться про недорогі, практичні вироби, за допомогою яких можна ефективно упаковувати різні товари та продукти. Пакети пе є еластичними, стійкими до пошкоджень та екологічними. Наша компанія вже давно виготовляє пакети з поліетилену, пропонуючи клієнтам якісні вироби за прийнятною вартістю.

Залишити заявку  Безкоштовна консультація

  Переваги поліетилену, пакетів п/е

  Контроль якості

  Співробітники контролюють усі виробничі етапи, поліетиленові пакети для пакування в обов'язковому порядку тестуються на предмет міцності, надійності, стійкості до зовнішніх впливів.

  Стійкість до пошкоджень

  Поліетилен листовий стійкий до розривів проколів, розтягувань. Його дуже складно деформувати, що дуже важливо під час транспортування.

  Поліетилен, пакети п/е

  Можливість нанесення друку, збільшує термін зберігання продукції

  При необхідності пакети поліетиленові можуть бути доповнені фірмовим логотипом або символікою компанії, а також коротким контактом. Вироби забезпечують повну відсутність кисню, що дозволяє продовжити термін зберігання продукції.

  Високий ступінь прозорості

  Абсолютна прозорість дозволяє покупцеві належним чином розглянути вміст без необхідності відкриття упаковки. Такий матеріал характеризується глянцевим блиском, тому товар у ньому виглядає в рази привабливішим.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Застосування поліетилену та пакетів п/е

  Поліетилен високого тиску активно застосовується для виробництва пакувальної продукції, а також використовується в автомобілебудуванні, розроблювальної та добувної промисловості, хімічній галузі, будівництві, побутових виробах. Досить поширеними є і поліетиленові пакети, здатні надійно зберігати харчові продукти, всілякі товари, вироби.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Характеристики поліетиленових пакетів

  Поліетилен низького тиску є термопластичним полімером, який одержують у процесі полімеризації етилену. Такий матеріал відрізняється особливими характеристиками на кшталт:

  • Морозостійкість (витримує до -70 °C).
  • Низька поглинальна здатність.
  • Паропроникність.
  • Діелектрики.
  • Нейтральність до агресивних речовин.
  • Високий рівень термостійкості (до +70 °C).
  • Легкості обробки.
  Поліетилен, пакети п/е
  Поліетилен, пакети п/е
  Поліетилен, пакети п/е

  Купити пакети поліетиленові та поліетилен

  Бажаєте купити поліетиленові пакети в Україні на максимально вигідних умовах? Тоді ви зайшли на адресу! Наша компанія вже довгі роки виробляє та реалізує вищеописану продукцію. Вироби повністю відповідають вимогам ГОСТ, оскільки ретельно контролюються кожному етапі створення.

  До нас регулярно звертаються замовники, зацікавлені у великому та дрібному опті. Також ми активно взаємодіємо з представниками мереж роздрібної торгівлі, виробниками харчової продукції та іншими клієнтами. Вже багато хто міг переконатися у незаперечних перевагах звернення до нас:

  • Можливість виготовлення як невеликих, так і стандартних великих пакетів для будь-яких завдань.
  • Адекватна цінова політика.
  • Контроль якості партій, що мінімізує ймовірність шлюбу.
  • Доставка до будь-яких населених пунктів України.
  • Швидка обробка замовлень.

  Щоб замовити поліетиленові пакети в Києві, звертайтесь до наших кваліфікованих менеджерів. Вони докладно проконсультують, дадуть відповіді на питання, розкажуть про характеристики та переваги продукції. Чекаємо на ваші дзвінки!

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні рукави для квітів

  Рулонна упаковка для квітів

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Упаковка для свіжої зелені

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться