Сумки для квітів у горщиках

Купити сумки для квітів у горщиках Ви можете на нашому підприємстві, так само Ви можете дізнатися про переваги цієї квіткової упаковки. Гнучка упаковка для квітів, така як сумки для квітів у горщиках, виробляється і продається нашим підприємством. Серед наших клієнтів 90 % українських компаній, які вирощують і продають кімнатні квіти та рослини. Так само цю продукцію ми експортуємо в Нідерланди, Німеччину, Італію, Грецію та інші країни Європи.

Сумки для квітів у горщиках
Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Призначення конусних сумок для горщикових квітів та їхні основні характеристики

  Сумки для кімнатних квітів служать кільком цілям, залежно від типу використовуваної сумки. Один із поширених типів пакетів – це поліпропіленові пакети для транспортування рослин, які призначені для захисту ніжних квітів під час перевезення до точки продажу. Призначення цих мішків насамперед практичне, оскільки вони можуть захищати рослину і забезпечують стандартний об’єм кімнатній рослині, одночасно приховуючи звичайний пластиковий горщик. Загалом, призначення сумок для кімнатних квітів може бути як функціональним, так і маркетинговим, залежно від цілей Вашої компанії. Якщо ви хочете зберегти рослину і підвищити візуальну привабливість її на вітрині, найімовірніше, знайдеться варіант конусної сумки, який задовольнить ваші потреби. Можливість нанесення на рукав екомаркування “Петля Мебіуса” № 5, що означає, що пакувальний матеріал створений із сировини, яку в майбутньому можна переробити, стала доступною завдяки тому, що плівка, яку використовують для виготовлення пакетів для горщикових квітів, підлягає вторинній переробці.

  Термін виготовлення становить від 10. Можливе скорочення термінів в індивідуальних випадках.

  Основні характеристики:

  Ширина низу: від 50мм до 200мм
  Ширина вгору: від 170мм до 700мм
  Висота: від 200мм до 1000мм
  Щільність: від 25 до 100мк
  Матеріал: БОПП, СРР
  Перфорація: мікро перфорація 1мм, макро перфорація 6-8 мм
  Дно: відкрите або запаяне

  Мінімальний тираж: прозорі від 15 кг плівки; з друком від 150 кг

  Переваги конусних сумок / пакетів

  Захист рослини

  Пакети для квітів у горщиках забезпечують кращий захист рослин від механічних пошкоджень під час транспортування. Мікро і макроперфорація пакетів для квітів у горщиках дає змогу надлишкам води виходити назовні і забезпечують додаткову вентиляцію, запобігаючи надлишку вологи та іншим проблемам, пов'язаним із вологістю.

  Легке транспортування

  Сумки або як їх називають мішки для квітів у горщиках мають невелику вагу і високу міцність, а значить їх легко транспортувати. Поліпропіленові сумки для квітів або поліпропіленові кашпо займають мінімальне місце на складі, що робить їх ідеальними для садівників, які вирощують кімнатні рослини.

  Сумки для квітів у горщиках

  Просування бренду

  Пакети для квітів у горщиках вирішують одне з головних завдань бізнесу, можливість нанести логотип вашого бренду, дає змогу привернути увагу покупця і збільшити впізнаваність компанії. Це може додати візуальний інтерес до ваших рослин і створити цілісний образ у потенційного покупця.

  Екологічність

  Наші сумки для квітів у горщиках виготовляються з екологічно чистих матеріалів, таких як перероблений пластик. Вибір екологічного варіанту допоможе знизити вплив на навколишнє середовище і зробити садівництво більш екологічним.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Застосування сумок для горщикових квітів

  Упакування з поліпропілену конусної форми найчастіше використовується для фасування свіжої зелені, салату, базиліку, м’яти та іншої зелені, квітів, кімнатних рослин. Таким чином, конусні вироби досить часто зустрічаються у супермаркетах, овочевих та флористичних магазинах.

  Залежно від сфери застосування пакувальні пакети можуть мати різну ширину, висоту, щільність, вид перфорації та кількість отворів діркопробивач.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Різновиди сумок для горщикових квітів

  Ми створюємо мікроперфорацію в наших сумках за допомогою методу нагрівання (гаряча перфорація). Для цього використовується спеціалізоване обладнання. Випалюючи отвори і оплавляючи краї, голчаста перфорація збільшує міцність і термін служби упаковки.
  Макро перфорація надзвичайно корисна для пакування квітів, оскільки вона збільшує потік повітря і видаляє вологу.
  Макро перфорацію проводять холодним методом із використанням спеціалізованих модулів. Конусні сумки можуть бути з отворами 5 мм і 8 мм. Також ви можете придбати сумки для горщикових квітів з бажаними характеристиками за вашим вибором.

  Сумки для квітів у горщиках
  Сумки для квітів у горщиках
  Сумки для квітів у горщиках

  Характеристики сумок для горщикових квітів

  Наша компанія виробляє і постачає конусні рукави для квітів, і насамперед з нами працюють компанії, тому що ми забезпечуємо:

  • Швидке виробництво і доставку на ринок Європи
  • Виробляємо комфортний для замовника обсяг
  • Пропонуємо вигідну вартість
  • Використовуємо європейську сировину, яка може проходить повторну переробку.

  Наша компанія АРТХА-C може створити для Вас індивідуальний дизайн, який підкреслить відмінні риси вашого продукту. Товар може бути відправлений у будь-яку точку світу. Якщо ви зацікавлені в здійсненні покупки, наші фахівці запропонують вам докладний посібник і допоможуть оформити замовлення просто зараз.

  Наші фахівці готові надати індивідуальні рішення для вашої компанії та допомогти вам у виборі ідеальної сумки для горщикових квітів. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію або пропозиції, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном, електронною поштою або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті.

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні рукави для квітів

  Упаковка для свіжої зелені

  Сумки для свіжої зелені

  Рулонна упаковка для квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться