Рулонна упаковка для квітів

Купити рулонну упаковку для свіжозрізаних квітів можна в нашій компанії АРТХА-С. Наша компанія спеціалізується на виробництві та продажі гнучкого пакування для квітів, включно з перфорованою плівкою або плівкою з друком.

Рулонна упаковка для квітів
Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Призначення рулонного пакування для квітів та їхні основні характеристики

  Рулонне паковання для квітів ідеально підходить для транспортування і зберігання квітів, забезпечуючи їхнє збереження і створюючи оптимальне середовище, збільшуючи доступ повітря, а також виводячи зайву вологу. Вона випускається з високоякісного екологічного матеріалу, що має високу міцність і гнучкість. Матеріал, що використовується для виробництва плівки для пакування квітів, підлягає переробці (рециклінгу) і дає змогу нанести “петлю Мебіуса” знака екологічного маркування на пакуванні, який свідчить, що пакувальний матеріал виготовлено із сировини, яку можна надалі піддавати переробці.

  Терміни виробництва від 10-ти днів. В індивідуальному порядку ці терміни можуть скорочуватися.

  Основні характеристики Мікро перфорації:

  • діаметр отвору 1 мм;
  • ширина матеріалу від 100 до 1000 мм;
  • густина від 20 до 100 мк

  Макро перфорація:

  • діаметр отвору 5-8 мм;
  • ширина матеріалу від 200 до 600 мм;
  • густина матеріалу від 20 до 100 мк.

  Параметри друку:

  • кількість кольорів 8;
  • ширина матеріалу до 1220 мм;
  • щільність матеріалу від 15 до 200 мкм;

  Переваги нашої рулонної упаковки для квітів:

  Безпека і збереження квітів

  Безпека і збереження квітів: наша рулонна упаковка забезпечує безпеку і збереження квітів під час транспортування і зберігання від механічних пошкоджень.

  Простота використання

  Наша рулонна упаковка дуже проста у використанні, тому її може використовувати будь-який користувач. Поліпропіленова рулонна упаковка для квітів дає змогу автоматизувати процес пакування, прискоривши його, а також скоротивши кількість співробітників.

  Рулонна упаковка для квітів

  Регулювання вологості

  Регулювання вологості та доступу кисню для дихання рослин і квітів досягається, якщо використовується перфорована плівка, як додаткова опція пакування, Оптимальна вологість і наявність свіжого повітря для квітів і рослин сприяє їхній довговічності та збереженню.

  Плівка пакувальна для квітів

  Плівка пакувальна для квітів так само забезпечує стандартний об'єм для квітів, полегшуючи транспортування квітів.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Застосування рулонної упаковки для квітів

  Рулонну упаковку з поліпропілену найчастіше використовують для фасування свіжозрізаних квітів на автоматичних лініях. Таким чином, ця упаковка є ідеальним засобом для великих тепличних комплексів і квіткових компаній.

  Залежно від сфери застосування рулонне пакування може мати різну ширину, висоту, щільність, вид перфорації та кількість технічних отворів.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Різновиди рулонної упаковки для свіжозрізаних квітів

  Ми виготовляємо упаковку із перфорацією, яка створюється за допомогою гарячої методики (гаряча перфорація). Для цього використовується спеціальне обладнання із нагріванням.

  Голчаста перфорація підвищує міцність і термін служби виробу за рахунок випалювання отворів і оплавлення країв. Цей метод широко використовується для виготовлення гнучкої рулонної плівки БОПП з перфорацією. Макро перфорація призначена для збільшення колообіг повітря і видалення вологи, особливо ефективна для пакування квітів. Макро перфорація проводиться холодним способом за допомогою спеціальних модулів. Ми можемо виробляти упаковку з отворами 5 мм і 8 мм. І Ви можете за своїм вибором купити перфоровану плівку для квітів з потрібними характеристиками.

  Рулонна упаковка для квітів
  Рулонна упаковка для квітів
  Рулонна упаковка для квітів
  Рулонна упаковка для квітів

  Характеристики рулонного пакування

  І так наша компанія виробляє і поставляє рулонну упаковку для квітів, яка має безліч переваг.

  Так само у виробництві АРТХА-С є можливість розробки унікального дизайну, який підкреслить індивідуальність вашого продукту і сприятиме розвитку Вашого бренду. Продукція доступна до доставки по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в покупці, наші фахівці проведуть детальну консультацію і допоможуть зі швидким оформленням заявки.

  Наші фахівці готові запропонувати індивідуальне рішення для вашого бізнесу і допомогти з вибором найкращого варіанту рулонної упаковки для ваших квітів. Ви можете зв’язатися з нами за телефоном, електронною поштою або через форму зворотного зв’язку на нашому сайті для більш детальної інформації та консультації.

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні рукави для квітів

  Упаковка для свіжої зелені

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться