Плівка із друком

Флексодрук – це один із найпопулярніших видів друку. Для нанесення зображення використовують спеціальні фарби та рельєфні форми.
Даний вид друку дозволяє наносити зображення практично на будь-який матеріал, а завдяки нешкідливості фарб метод використовується у виготовленні пакування для продуктів харчової промисловості.

Вибравши флексодрук для пакування продукції, Ви отримаєте гарний продукт із чіткою картинкою та гарною передачею кольорів. Сучасне обладнання дозволяє виконувати роботу швидко, не втрачаючи при цьому якість.

Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Переваги флексодруку

  Економічність у порівнянні з іншими методами друку

  У порівнянні з іншими методами друку флексодрук відрізняється низькою ціною. Зображення наноситься на матеріал дуже тонким шаром. Відповідно витрачається менша кількість фарби, що позначається на підсумковій ціні друку.

  Нешкідливість (можливість використовувати у харчовій промисловості)

  Фарба, що використовується, нешкідлива і водорозчинна. Завдяки безпеці фарб, флексодрук часто використовується для виготовлення упаковки харчових продуктів. Також, фарби, що використовуються при флексодруку, вважаються більш екологічними, оскільки розчиняються у воді.

  Плівка із друком

  Якість друку

  Завдяки якісному обладнанню та новим технологіям, зображення друкується з високою деталізацією та коректним перенесенням кольору. Технологія флексодруку дозволяє за короткий термін виготовити велику кількість упаковки.

  Широкий вибір матеріалів для друку

  Флексодрук можна використовувати для нанесення зображення на будь-який матеріал. Поліетилен, поліпропілен, гофрокартон, полімерна плівка, термопапір, самоклейка - неповний перелік матеріалів, який підходить для флексодруку. Таким чином, за допомогою флексодруку Ви можете брендувати різні речі: пакети, пляшки, картонні вироби.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Флексодрук на гнучкій упаковці

  Плівка використовується для запечатування різних продуктів. Побутова хімія, продукти харчування, вода та інші товари часто упаковуються у плівку.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Друк на плівці

  Під час великого достатку товарів, упаковка та якісна поліграфія суттєво впливають на рівень продажів продукту. Впізнаваність та особистий бренд для потенційних клієнтів вже стали вагомим фактором при виборі товару.

  Плівка із друком
  Плівка із друком
  Плівка із друком

  Друк на гнучкій упаковці

  Гнучка упаковка найчастіше використовується для фасування продуктів харчової та нехарчової промисловості у саші або дойпаки.
  Плівка для упаковки використовується для забезпечення бар’єрних властивостей та продовження терміну придатності продукту. Крім того, брендоване пакування допомагає брендам підвищити свою впізнаваність, а відповідно і підняти рівень продажів.

  Технологія флексодруку має безліч переваг: низька ціна, швидкі терміни, безпека, екологічність та широкий вибір матеріалу для друку.
  Наша компанія надає послуги з флексодруку у всіх великих містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Харків.

  Замовляйте якісні поліграфічні послуги, рекламуйте бренд та підвищуйте його впізнаваність разом із нами!

  Наші послуги

  Упаковка для свіжої зелені

  Плівка з перфорацією

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні рукави для квітів

  Рулонна упаковка для квітів

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться