Розробка дизайну пакування

Пакування є надзвичайно важливим елементом, коли йдеться про вибір того чи іншого товару. Саме вона формує привабливий образ продукту та викликає бажання купити його або як мінімум докладніше ознайомитися з ним. Непоказна, нецікава етикетка навряд чи зацікавить споживача, через що продукція так і залишиться на полиці. Щоб не зіткнутися з подібним, необхідна професійна розробка пакування. Переваги даної послуги полягають у виділенні товару на тлі конкурентів, демонстрації цінностей бренду, інформуванні про унікальні якості та функціональні особливості товару, надання додаткового емоційного забарвлення продукту.

Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Переваги ексклюзивного дизайну пакування

  Унікальність дизайну

  Розробка пакування від фахівців нашої компанії – це гарантія сучасних, неординарних рішень, які будуть оцінені покупцями.

  Індивідуальний підхід

  Заздалегідь промовляються всі нюанси надання послуги, робота виконується в обумовлені терміни з урахуванням вимог, запитів, замовників.

  Розробка дизайну пакування

  Позитивне сприйняття

  Яскравий дизайн пакування, що привертає увагу, формує позитивне сприйняття продукції потенційними покупцями.

  Експертність у роботі

  Розробка дизайну – досить складний процес, тому ми доручаємо його виключно кваліфікованим і досвідченим професіоналам, які розуміються на своїй справі.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Важливо знайти спільну мову зі споживачем

  Для будь-якого виробника та продавця неймовірно важливо порозумітися зі споживачем, надати йому всю необхідну інформацію про продукцію в простому для сприйняття ключі. Послуга створення дизайну пакування чудово впорається з цим завданням та сприятиме підвищенню продажу товарів.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Розробка дизайну пакування: етапи

  Пакування для продуктів та товарів створюється у кілька етапів:
  • Спершу ми аналізуємо ринок: цільову аудиторію, бренд, конкурентів. Збирається докладна інформація про компанію, переваги її ЦА. Саме ці відомості стануть основою подальшої роботи.
  • Створення дизайн-концепції. Фахівці знайдуть ідею, яка максимально виділить та показати переваги бренду.
  • Розробка кількох концептів. Буде запропоновано різні варіанти дизайну.
  • Вибір найкращого концепту, презентація клієнту. За потреби замовник вносить правки або каже, що потрібно змінити, скоригувати.
  • Створюється підкріплюючий текст, інфографіка. Найчастіше публікується інформація про властивості продукту, інструкція з експлуатації, цікаві факти тощо.
  • Підготовка макета. Створені креслення передаються до друкарні.
  • Наприкінці визначається відповідна технологія друку.
  Розробка дизайну пакування
  Розробка дизайну пакування
  Розробка дизайну пакування

  Як замовити дизайн пакування

  У нашій компанії працює команда досвідчених фахівців, які відповідально підходять до процесу вивчення ринку, пропонують кілька концептів дизайну, максимально якісно втілюють їх, контролюють партії друку та продумують все до дрібниць, щоб замовник у результаті виправдав очікування та зрозумів, що прийняв правильне рішення, розпочавши співробітництво з нами.

  Бажаєте поставити додаткові запитання? Тоді швидше зателефонуйте нашим менеджерам і консультуйтеся з ними. Вони докладніше розкажуть про кожний етап співробітництва, нададуть інформативні відповіді, озвучать вартість послуги та терміни виконання роботи. Звертайтесь!

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні рукави для квітів

  Рулонна упаковка для квітів

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Упаковка для свіжої зелені

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться