Конусні рукави для квітів

Купити конусні рукави для квітів і рослин, як і інші види якісного квіткового пакування Ви можете в нашій компанії. Компанія АРТХА-С виробляє до 70 % квіткового пакування для ринку України, а також постачає квіткові рукави в Нідерланди, Грецію, Італію та інші країни ЄС.

Конусні рукави для квітів
Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Призначення конусних рукавів для квітів та їхні основні характеристики

  Під час транспортування і зберігання квітів поліпропіленові конусні рукави є найкращим варіантом, перевіреним часом, оскільки вони, маючи перфорацію, збільшують доступ повітря, забезпечують виведення зайвої вологи і головне збереження квітів. Конусні рукави або як їх ще називають рукави для рослин виготовлено з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, які водночас є міцними та гнучкими. Оскільки плівка, з якої виготовляють конусні рукави для квітів, може бути перероблена, матеріал, з якого її виготовлено, дає змогу наносити на рукав еко-маркування “Петля Мебіуса” № 5, що вказує на те, що пакувальний матеріал виготовлений із сировини, яку в майбутньому можна переробити.

  Основні характеристики:

  • Ширина низ: від 50мм до 200мм
  • Ширина вгору: від 170мм до 700мм
  • Висота: від 200мм до 1000мм
  • Щільність: від 25 до 100мк
  • Матеріал: БОПП, СРР
  • Перфорація: мікроперфорація, дирокол
  • Дно: відкрите або запаяне
  • Мінімальний тираж: прозорі від 15кг плівки; з друком від 150кг

  Переваги наших конусних рукавів для квітів:

  Оптимальний захист

  Конусні рукави для квітів забезпечують оптимальний захист квітів від механічних ушкоджень і стандартний об'єм, пилу та інших зовнішніх чинників, що допомагає тривалий час зберігати свіжість і красу квітів.

  Економія простору

  Конусні рукави можна упакувати в меншій кількості простору, ніж інші види пакування, що полегшує транспортування і зберігання квітів.

  Конусні рукави для квітів

  Зручність використання

  У квіткові рукава легко упаковувати квіти, після пакування Ви можете легко транспортувати квіти для продажу або для організувати зберігання квітів.

  Прозорість

  Прозорий матеріал упаковки дає змогу бачити вміст повною мірою, перевірити його цілісність, оцінити зовнішній вигляд і свіжість кольорів, що допоможе швидко ухвалити рішення щодо купівлі.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Застосування конусного рукава для квітів

  Упакування з поліпропілену конусної форми найчастіше використовується для фасування свіжої зелені, салату, базиліку, м’яти та іншої зелені, квітів, кімнатних рослин. Таким чином, конусні вироби досить часто зустрічаються у супермаркетах, овочевих та флористичних магазинах.

  Залежно від сфери застосування пакувальні пакети можуть мати різну ширину, висоту, щільність, вид перфорації та кількість отворів діркопробивач.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Різновиди конусних рукавів

  Конусні рукави для квітів можуть виготовлятися в декількох різновидах: прозорі конусні рукави, конусні рукави з печаткою, конусні рукави з мікро- або макроперфорацією. Квіткова упаковка так само може відрізнятися розмірами, наприклад конусні рукави для лілій мають більшу висоту, ніж конусні рукави для троянд. Наша компанія може виробляти пакети з абсолютно різними розмірами в таких характеристиках:

  Ширина низ: від 50мм до 200мм
  Ширина вгору: від 170мм до 700мм
  Висота: від 200мм до 1000мм
  Щільність: від 25 до 100мк
  Матеріал: БОПП, СРР
  Перфорація: мікроперфорація, дирокол

  Конусні рукави для квітів

  Мінімальний тираж: прозорі від 15 кг плівки; з друком від 150 кг

  Кожен із цих типів рукавів пропонує свої особливості та переваги для пакування та захисту квітів. Прозорі конусні рукави дають змогу зберігати природний вигляд квітів і дають можливість бачити їхній стан всередині. Конусні рукави з друком надають можливість заявити про свою компанію за допомогою зображень, логотипів або написів, що дає можливість дізнатися про неї всьому світу.

  Прозорі рукави з перфорацією забезпечують достатній доступ повітря для квітів, щоб вони могли дихати. Рукава з печаткою та мікроперфорацією об’єднують у собі як маркетингові, так і практичні функції. Рукава з печаткою та макроперфорацією надають ширший доступ повітря для квітів і водночас і одночасно просувають компанію їх за допомогою написів або зображень.
  Вибір відповідного типу конусного рукава залежить від індивідуальних потреб і наші фахівці з радістю допоможуть Вам не помилитися у виборі.

  Конусні рукави для квітів
  Конусні рукави для квітів
  Конусні рукави для квітів

  Характеристики конусного рукава для квітів

  Наша компанія виробляє і постачає конусні рукави для квітів, і насамперед з нами працюють компанії, тому що ми забезпечуємо:

  1. Швидке виробництво і доставку на ринок Європи
  2. Виробляємо комфортний для замовника обсяг
  3. Пропонуємо вигідну вартість
  4. Використовуємо європейську сировину, яка може проходить повторну переробку.

  На виробництві АРТХА-С є можливість розробити унікальний малюнок, який підкреслить індивідуальність вашого виробу. Товар доступний до доставки по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в придбанні, наші фахівці нададуть детальну консультацію та допоможуть оперативно оформити замовлення.

  Наші фахівці готові запропонувати індивідуальне рішення для вашого бізнесу і допомогти вам вибрати оптимальний варіант квіткової упаковки. Ви можете зв’язатися з нами телефоном, електронною поштою або через форму зворотного зв’язку на нашому сайті для отримання додаткової інформації та рекомендацій.

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Рулонна упаковка для квітів

  Упаковка для свіжої зелені

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться