Сумки для свіжої зелені

Купити сумки для свіжої зелені або їх ще називають конусні пакети для свіжої зелені Ви можете в нашій компанії АРТХА-С. Ця продукція цікава тепличним комплексам або агропідприємствам, а також мережам супермаркетів. Цю продукцію ми вже постачаємо підприємствам, які вирощують салат, базилік, руколу, м’яту та інші види свіжої зелені.

Сумки для свіжої зелені
Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Призначення та основні характеристики

  Наші сумки для свіжої зелені призначені для того, щоб сформувати стандартний об’єм, захистити листя від механічних ушкоджень, привернути увагу покупців зовнішнім виглядом, а також приховати непривабливий зовнішній вигляд горщика, що використовується для вирощування в гідропоніці. Свіжість рослині забезпечує наявність отворів для циркуляції повітря. Виготовлені з високоякісних матеріалів, ці сумки мають повітропроникність і здатність утримувати вологу, що допомагає зберегти свіжість трав. Вони також вирізняються легкістю, міцністю і простотою у використанні, що робить їх ідеальними для зберігання зелені.

  Терміни виробництва від 10-ти днів. В індивідуальному порядку ці терміни можуть скорочуватися.

  Основні характеристики:

  • Ширина низ: від 50мм до 200мм
  • Ширина вгору: від 170мм до 700мм
  • Висота: від 200мм до 1000мм
  • Щільність: від 25 до 100мк
  • Матеріал: БОПП, СРР
  • Перфорація: мікроперфорація, дирокол
  • Дно: відкрите або запаяне
  • Мінімальний тираж: прозорі від 15кг плівки; з друком від 150кг
  • Ширина матеріалу від 200 до 600 мм;
  • Щільність матеріалу від 20 до 100 мк.

  Переваги конусних сумок для свіжої зелені

  Високий ступінь прозорості

  Конусні сумки для свіжої зелені покликані забезпечити свіжість протягом тривалого часу. Прозорість упаковки дає змогу рослині забезпечувати себе енергією, тим самим зберігаючи її довше. У результаті ми забезпечуємо доставку трави на стіл споживачів, щоб вони могли насолоджуватися її смаком і поживною цінністю.

  Можливість нанесення друку

  Друк на конусних сумках це чудова можливість виділити Вашу продукцію серед конкурентів. А так само привернути увагу потенційного покупця. За допомогою інформації, нанесеної на упаковку, дає змогу вести діалог із покупцями, пропагуючи здорове харчування та розставляючи акценти на перевагах продукції.

  Сумки для свіжої зелені

  Дихаюча упаковка

  Відмінна повітропроникність і утримання вологи: Конусні сумки для свіжої зелені володіють відмінною повітропроникністю, можливість повітря циркулювати навколо зелені, зберігає при цьому необхідну кількість вологи необхідну для життя рослини. Це запобігає накопиченню зайвої вологи та зростанню цвілі, які можуть швидко зіпсувати вашу зелень.

  Зручність використання

  Упаковка для свіжої зелені, яку купують гуртом, має такі переваги: вони прості у використанні, особливо за наявності спайки на клапані та складання на кліпсах. Під час зберігання конусні сумки з поліпропілену (BOPP, CPP) займають менше місця, ніж інші аналоги, що робить їх чудовим вибором для тепличних комплексів. Можна використовувати для різних видів зелені, включно з салатом-латуком, шпинатом, капустою, мангольдом, руколою, м'ятою та іншими.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Застосування сумок для свіжої зелені

  Упакування з поліпропілену конусної форми найчастіше використовується для фасування свіжої зелені, салату, базиліку, м’яти та іншої зелені, квітів, кімнатних рослин. Таким чином, конусні вироби досить часто зустрічаються у супермаркетах, овочевих та флористичних магазинах.

  Залежно від сфери застосування пакувальні пакети можуть мати різну ширину, висоту, щільність, вид перфорації та кількість отворів діркопробивач.

  Play Video

  Виробництво Artha-S

  Різновиди трапецієподібних сумок для свіжої зелені

  В АРТХА-C ми пропонуємо широкий асортимент сумок / пакетів для свіжої зелені, щоб задовольнити всі ваші потреби. У нас є можливість виробляти конусні сумки, в яких можна транспортувати різні види зелені та вирішувати різні завдання залежно від ваших вимог.

  Ми виготовляємо упаковку для зелені з перфорацією, яка створюється за допомогою гарячої методики (гаряча перфорація). Для цього використовується спеціальне обладнання із нагріванням. Голкова перфорація підвищує міцність і термін служби виробу за рахунок випалювання отворів та оплавлення країв. Макро перфорація призначена для збільшення кругообігу повітря та видалення вологи, особливо ефективна для пакування зелені. Макро-перфорація проводиться холодним способом за допомогою спеціальних модулів. Ми можемо виготовляти упаковку з отворами 5 мм і 8 мм. Конусні сумки для зелені можуть бути як прозорі, так і ті, що із зображенням, яке Ви захочете нанести, наприклад, логотип, штрихкод або красивий дизайн.

  Сумки для свіжої зелені
  Сумки для свіжої зелені
  Сумки для свіжої зелені
  Сумки для свіжої зелені

  Як з нами зв'язатися

  Якщо вас зацікавили наші сумки для свіжої зелені або інші види упаковки для зелені, ви можете зв’язатися з нами через наш сайт або телефоном. Ми будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання і допомогти вам вибрати відповідний продукт для ваших потреб. Наші сумки бувають різних розмірів і можемо нанести на них будь-який дизайн, що робить їх ідеальними для великих виробників. Вони також доступні за ціною й екологічні, що робить їх чудовим вибором для підприємств, які вирощують свіжу зелень.

  Так само у виробництві АРТХА-С є можливість розробки унікального дизайну, який підкреслить індивідуальність вашого продукту і сприятиме розвитку Вашого бренду. Продукція доступна до доставки по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в покупці, наші фахівці проведуть детальну консультацію і допоможуть зі швидким оформленням заявки.

  Якщо Ви представляєте тепличне підприємство або агропідприємство і хочете зберегти свою продукцію свіжою протягом тривалого періоду часу, то наші конусні поліпропіленові сумки для свіжої зелені – ідеальне рішення для вас. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про нашу продукцію і зробити замовлення.

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Плівка ВОРР, CРР, метал

  Конусні рукави для квітів

  Упаковка для свіжої зелені

  Рулонна упаковка для квітів

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться