Плівка BOPP CPP метал

Наша компанія продає прозору BOPP, СРР, металізовану та перлинну плівку в джамбах, а також порізану за індивідуальними характеристиками замовника (ширина, вага тощо). Ознайомитися з характеристиками продукції можна нижче за текстом.

Плівка BOPP CPP метал
Відповімо на всі ваші запитання  Безкоштовна консультація

  Що таке Плівка БОПП, СРР, метал

  Прозора плівка BOPP, CPP, метал – один із найпопулярніших пакувальних матеріалів. Це відмінний пакувальний матеріал майже для всіх галузей бізнесу: подарунків, текстильної промисловості, квітів та фасування продуктів харчування.
  При досить низькій щільності плівка має дуже високу міцність, завдяки чому виключається випадковий розрив упаковки при транспортуванні товару.

  “Артха-С” постачає плівку таким постійним клієнтам як:

  Терміни виробництва замовлення від 5 днів. В індивідуальному порядку ці терміни можуть скорочуватися.

  Основні характеристики:

  • Ширина плівки: від 50 до 1200 мм;
  • Щільність: від 12 до 120 мкм;
  • Вага та діаметр бабин: за індивідуальними побажаннями замовника.

  Переваги BOPP CPP метал

  Зовнішній вигляд

  БОПП плівка - біоаксіально орієнтована поліпропіленова плівка - один із найпопулярніших матеріалів для гнучкої упаковки. Цей вид упаковки виглядає привабливо, що підвищує рівень продажів продукту. Плівка має оптичну прозорість, тому часто використовується для упаковки круп, хлібобулочних виробів, напоїв, косметичних продуктів.

  Термостійкість

  Плівка перешкоджає попаданню повітря, мікроорганізмів та вологи всередину. Також упаковка стійка до перепаду температур, що дозволяє тривалий час зберігати товар, наприклад, в умовах супермаркету;

  Плівка BOPP CPP метал

  Міцність

  Висока міцність при низькій питомій вазі. Плівку BOPP, CРР, метал можна використовувати в комбінації з різними видами плівок, що підвищує бар'єрні властивості і дозволяє збільшити термін зберігання та смакові якості вашого продукту. Пошкодити упаковку БОПП не так просто. Це забезпечує тривалий термін придатності продукту та зменшує можливість пошкодження упаковки під час транспортування.

  Flow pack

  Використовується на автоматизованих лініях Flow pack Цей пакувальний матеріал застосовують для фасування на автоматизованих лініях Flow pack. Що значно прискорює час на фасування вашого товару.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mILJjsuvW4

  Де застосовується плівка BOPP, CРР, метал

  Плівка упаковка виготовляється з поліпропілену і використовується для додаткового пакування продукції, наприклад при її транспортуванні.
  На пакувальній плівці найчастіше друкують логотип бренду, тим самим підвищуючи довіру клієнта та збільшуючи шанси на повторну покупку.
  При пересиланні товар у брендованій плівці виглядає більш презентабельно і привабливо для покупця. Даний вид пакування застосовується для упаковування харчових (крупи, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, цукор, свіжа зелень, кури гриль, снеки), а також будь-яких нехарчових (текстиль, одноразовий посуд, квіткова упаковка, косметичні продукти та інші) товарів.

  Play Video

  Виробництво Артха-С

  Різновиди плівки

  БОПП плівка

  БОПП плівка – біоаксіально орієнтована поліпропіленова плівка – один із найпопулярніших матеріалів для гнучкої упаковки. Плівка може бути як прозорою, так і з печаткою. Наша компанія виробляє друк на плівці методом флексодруку. Що ще вигідніше представить вашу продукцію на ринку.

  СРР плівка

  СРР плівка – неорієнтована поліпропіленова плівка, каст плівка. Матеріал, який нещодавно вийшов на український ринок, але вже завоював популярність. Основна відмінність СРР в тому, що дана плівка не лопається при проколі на відміну від ВОРР і є дуже еластичним матеріалом.
  СРР плівку доцільно використовувати для пакування сипучої продукції: цукор, крупи, хлібобулочних виробів, свіжої зелені, порошки тощо.
  Плівка має гарний зовнішній вигляд, стійка до проколів та пошкоджень.

  Металізована плівка

  Металізована плівка має високі захисні властивості, які обумовлені методом її виробництва. Алюміній, який забезпечує додатковий шар захисту, випаровують, а конденсат осідає на плівці. Даний вид плівки має підвищену бар’єрну властивість, завдяки додатковому шару захисту, матеріал не пропускає сонячне світло і повітря, дозволяючи довго зберігати продукти, що швидко псуються.
  Металізовану плівку використовують для пакування таких продуктів як молоко, сир, риба, м’ясо, снеки.

  Плівка BOPP CPP метал
  Плівка BOPP CPP метал
  Плівка BOPP CPP метал

  Характеристики поліпропіленової плівки

  Зважаючи на всі показники, слід зазначити, що поліпропіленова плівка має такі переваги:

  • прозорість та глянсовість;
  • еластичність
  • підвищена пропускна спроможність повітря (необхідна для пакування хліба, наприклад)

  Пакування товару поруч із його якістю впливає вибір покупця. Дизайн, зручність та якість друку можуть стати вирішальним фактором для людини, яка має великий вибір продукції.

  Ми здійснюємо доставку будь-якими транспортними компаніями та приватними перевізниками по всій Україні.

  Отримайте детальну консультацію у співробітників АРТХА-С щодо будь-якого виду упаковки.

  Наші послуги

  Плівка з перфорацією

  Плівка з печаткою (флексодрук)

  Конусні пакети

  Пакети поліпропіленові

  Напіврукав поліпропіленовий

  Упаковка для свіжої зелені

  Конусні рукави для квітів

  Рулонна упаковка для квітів

  Сумки для свіжої зелені

  Сумки для горшкових квітів

  Поліетилен,
  пакети п/е

  Розробка дизайну упаковки

  Отримати презентацію нашої продукції

  Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться