Skip to main content
Упаковка для хліба

Замовити упаковку для хліба

Хліб – усьому голова.

Але фахівці знають, що це продукт специфічний. Після приготування хліб якийсь час остигає, втрачаючи при цьому вологу. Завдання виробника – зберегти товарний вигляд продукту, його аромат та смакові якості.
Тут на допомогу приходять наші майстри. Наша компанія пропонує упаковку для хліба з урахуванням усіх особливостей цього продукту.
Якщо ви упаковуєте хліб гарячим, ми пропонуємо вам перфоровані пакети. Завдяки високій паропроникності хліб у таких пакетах не розмокне і не запліснявіє, збереже свою свіжість та аромат.
Якщо ваша продукція упаковується вже охолола, то ми виготовимо для вас пакети з високобар’єрного матеріалу з низькою паропроникністю. Все це дозволить зберегти аромат, структуру та смак хліба.

Безкоштовна консультація

Упаковка для хліба має сертифікацію за ISO

До виробів, що випускаються ПП “Артха-С” пред’являє особливі вимоги – наша плівка має сертифікацію по ISO і може контактувати з харчовими продуктами, не виділяє сторонніх запахів, не токсична. Пакети зручні у використанні, чудово захищають хліб від впливу зовнішніх факторів, вірусів та мікробів.
А для того, щоб підкреслити ваш стиль, зробити продукцію більш відомою, наше підприємство виготовить вам пакети з фірмовою печаткою будь-якої складності та розміру.

Дзвоніть! Ми із задоволенням проконсультуємо вас!

Упаковка для хліба

Отримати презентацію нашої продукції

Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться