Skip to main content
Пакети для зелені

Пакети для зелені

Будь-якої пори року зелень є потрібний продуктом як джерело вітамінів, необхідних для нашого організму. Але свіжа зелень – це особливий продукт, що швидко псується. Зберегти вітаміни та всі корисні якості зелені, її свіжий та презентабельний вигляд, смак та аромат дозволить лише правильно підібрана упаковка.

Дуже добре з цим завданням справляються поліпропіленові пакети для свіжої зелені. Поліпропілен є одним з кращих пакувальних продуктових матеріалів, тому, що він екологічно нешкідливий (абсолютно безпечний для людини та може застосовуватися для пакування харчових продуктів), не вступає в жодні реакції з вмістом, термостійкий (стійкий до температурних змін), а також стійкий до хімічних реакцій та механічних пошкоджень, непроникний для вологи й не має запаху.

Безкоштовна консультація

Відмінний товарний вид упаковки

Поліпропіленова упаковка захищає зелень від забруднень, має естетичний зовнішній вигляд, а її прозорість дає можливість споживачеві добре розглянути товар та переконатися у його якості та свіжості.

Для того, щоб зелень довше виглядала свіжою та живою використовують дихаючу упаковку – пакети для зелені перфоровані. Отвори, що частково або повністю покривають упаковку, дають можливість зелені дихати, завдяки чому вона довго не псується і не має неприємних запахів.

Підвищена циркуляція повітря та відведення вологи з пакетів

У дихаючих пакетах зелень менш схильна до гниття або усихання, довше зберігає природний вигляд і аромат, зберігається свіжою у два-три рази довше, ніж у традиційній упаковці або при відкритому зберіганні. Крім того, грамотно підібрана упаковка впливає на товарний вигляд продукту, відповідно і на усвідомлений вибір покупців, підвищуючи попит на нього кілька разів.

Пакети для зелені

Компанія АРТХА-С понад 20 років на ринку і почала займатися виготовленням пакувального матеріалу з поліпропілену та єдиною компанією в Україні, що спеціалізується на упаковці для квітів та зелені. Завдяки нашій компанії багато людей змогли оцінити користь та переваги поліпропіленових пакетів як екологічних та надійних.

Наша компанія є основним постачальником підприємств національного рівня

За багато років АРТХА-С зарекомендувала себе як відповідальна компанія, орієнтована на якість продукції, що виготовляється. Наразі ми маємо велику кількість постійних клієнтів не лише в Україні, а й за кордоном. Серед них такі торгові марки та компанії як: ТМ «Green Go», ТОВ «Вершки та Корінці», ТОВ «КОФ», ТОВ «Мізерія-Ів» та інші.

У нашій компанії проводиться суворий контроль усіх виробничих процесів, тестування продукції на міцність, надійність та стійкість до пошкоджень. Тому наша упаковка для зелені відповідає всім нормам якості, вимогам чинних стандартів, санітарно-гігієнічних норм та безпеки.

Сучасний та гарний дизайн вдало виділяє продукцію на тлі іншого асортименту. Наші пакети для зелені – це не тільки міцна та якісна упаковка, але й візитна картка для будь-якої компанії, адже розробкою дизайну займаються лише висококваліфіковані спеціалісти.

В нас ви можете не тільки купити готову продукцію, а й замовити пакувальні пакети для зелені унікального дизайну, за індивідуальними розмірами, з логотипом вашої компанії, її символікою чи короткою контактною інформацією. У розробці враховуються та реалізуються всі вимоги та переваги замовника. А сучасний підхід та неординарні рішення дозволяють зробити упаковку яскравою, помітною та привабливою для покупця. Оскільки в Артха-С відмінно налагоджено виробництво пакетів для зелені оптом, ви можете зробити замовлення пакетів будь-якого необхідного обсягу. Кожне замовлення виконується у суворо обумовлені терміни.

Купити або замовити пакети для свіжої зелені у Дніпрі та по всій Україні можна на нашому сайті в режимі онлайн або за вказаним на сайті телефоном. Можна зробити необхідне замовлення, просто заповнивши форму зворотного зв’язку. У нас ви знайдете великий вибір пакувальних пакетів, можливість замовлення індивідуального дизайну, широкий вибір матеріалів для друку. Приємно вразить і демократична ціна.

Чи сумніваєтеся, чи не можете визначитися з вибором?

Фахівці компанії допоможуть вам і дадуть відповіді на всі питання, що виникають і цікавлять вас. Телефонуйте, ми завжди готові до діалогу та співпраці.

Отримати презентацію нашої продукції

Залиш заявку та наші менеджери з тобою зв’яжуться